En iyi SEO Firması

en iyi seo firması

Böyle bir soruyu elbette herkes soracaktır. Çünkü bir internet sitesi sahibi SEO yaptırmaya karar vermişse, piyasadaki en iyi SEO Uzmanı ile anlaşmak ister ve bu yüzden en iyi şekilde araştırmaya başlar. Yapacağı araştırma sonucunda kiminle çalışması gerektiğini kimse bulamaz. Bunun sebebi her kafadan farklı bir ses çıkıyor olması.

en iyi seo firması

Sizlere SEO konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı elbette biliyorsunuzdur. Gelin internet sitenize niçin Türkiyenin Seocusuna yaptırmanız gerektiğini biraz açıklayalım;

    1. Öncelikle “Türkiye SEO” veya “SEO Türkiye” gibi aramalar yaparsanız ilk bize ulaşacağınızı bilmenizi isteriz. Sizler için hazırladığımız harika SEO Paketlerini uygulamadan önce bir yerlerde test etmemiz gerekiyor ve bunun sonucunu arama sonuçlarında da gördüğünüz gibi bizlere çok çabuk ve kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.
    2. Biz işlemlerinizi günlere yayarak yapıyoruz. Bu sayede birden link alımı gerçekleşmiyor. Bir başka değimle izah etmemiz gerekirse, GOOGLE a: “Bu internet sitesi ne kadar güzel, baksana bütün webmaster sitesinde tanıtıyor” dedirtiyoruz!
    3. İşlemlerinizi günlere yararken bugün forum tanıtımı, yarın dizin kaydı, ertesi gün tanıtım yazısı gibi bir çalışma yapmıyoruz. Piyasada bir çok firma veya kuruluş az önce yaptığımız gibi bir çalışma stratejisi izlerken, biz bugün az miktarda forum tanıtımı, az miktarda dizin kaydı, az miktarda tanıtım yazısı alıyoruz ve bunu gerekli süre çerçevesine yayıyoruz. Bu işlemin sonucunda link çeşitliliğiniz daha hızlı bir şekilde yayılıyor.Yaptığımız işlemleri bir ağaç gibi düşünürsek önce kökün büyümesini sağlıyoruz diyebilirim 😉

en iyi seo firması

  1. Paravan Blog ağları için özel olarak geliştirdiğimiz stratejiyi uyguluyoruz. Bundan biraz bahsetmem gerekirse, açılması gereken paravan blogları analiz ediyoruz ve mümkün olduğunca anahtar kelimeye yakın siteler oluşturuyoruz. Daha sonra tamamen kullanıcı odaklı bir sistemi oturttuktan sonra sanki sizin rakibiniz gibi yazmaya başlıyoruz. Bu işlemi yaklaşık olarak 3-4 hafta tamamlıyoruz. Google bu sitenin başkasına ait olduğunu fark ettiği zaman sizler için en yararlı olabilecek şekilde ufaktan backlink alımları yaparak sitenizi besliyoruz.Şimdi aklınızdan “Peki paravan bloglar nasıl Google un gözüne girecek?” diye sorduğunuzu biliyorum. Çok basit :) Paravan blog ağınızı birbirine kenetlendiriyoruz ve ardından siteleri önceden hazırladığımız strateji şablonuna uygun bir şekilde tanıtımını gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hiç bir sıkıntı çekmemiş oluyorsunuz.
  2. Eğer istersek bu yazıyı daha da uzatabiliriz. Fakat artık toparlamam gerektiğini düşünüyorum. Bildiğiniz gibi Google arama sonuçlarını, WEB, Görseller, Haberler, Videolar gibi farklı kriterlere göre de sıralama yapıyor. Biz sizin WEB sonuçlarını yükseltmek için Video Backlinkler alıyoruz. Bu backlinkler ile sitenizi besliyoruz. Aynı zamanda oluşturduğumuz videoları farklı platformlarda paylaşarak sizlere ilgili müşteri potansiyelini de topluyoruz.Aynı zamanda Haberler sekmesinde ilgili bazı başlıklarınızın geçmesi için gerek kendi Google News kayıtlı sitelerimizden, gerekirse size yararlı olacağını düşündüğümüz Google News kayıtlı sitelerden tanıtım yazısı alıyoruz. Bu sayede hiç bir müşterinizin sizden kaçamayacağı kalkan niteliğinde kaliteli bir ağ oluşturmuş oluyoruz.
  3. Birde unutmadan belirtmek isterim yaptığımız bütün işlemleri Raporlayarak sizlere bildiriyoruz. Bu sayede neler yaptığımızı inceleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda açılan paravan bloglar vb. şifreleri iş sonunda sizlere iletiyoruz. Bu sayede sistem ağınızın tek yöneticisi siz oluyorsunuz.

 

Gelin internet dünyasını kendi web siteniz ile sallamaya başlayın. Unutmayın her zaman sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Gelip yüz yüze görüşebilirsiniz, böyle bir imkanınız yok ise İletişim sekmesinden bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaraları, e-mail adresleri yazmaktadır. Bu bilgileri kullanarak da bizlere ulaşabilirsiniz.

en iyi seo firması