Blog’dan Para Kazanmayı Düşünenlere Öneriler

Uzun yıllardır seo sektöründe olduğumuzdan dolayı bazı deneyimlerimizi sizinle paylaşmayı uygun gördük. İnternet piyasasına yeni giriş yapan blog yazarlarının özellikle hür dikkat dinlemesinde fayda olacağı kanaatindeyiz.

Konunun Amacı: Blog yazarlarına faydalı bilgiler vermek

Konunun Hedef Kitlesi: Yeni blog açan ve blogundan para kazanamayanlar

Konunun Hedefi: Makale bittiğinde bakış açınızın değişmesi ve para fikrinin kayıp olup kullanıcının size para kazandıracağı düşüncesinin oluşmasıdır.

Blog Açarak Kazanmanın Püf Noktası “Kullanıcı (Ziyaretçi)”

İnternette günde yüzlerce blog, web sitesi, portalları geziyoruz. Tek, tek incelemelerde bulunuyoruz. Alt yapısı ne olursa olsun fark etmez. Yeterki fikir sağlam olsun. Başarılı olan blogları bugünlerce mercek altına aldık. Başarılı olan bloggerların ortak noktaları ise şudur: “İçtenlikle, […] Devamını oku

Blog Yazarak Para Kazanma

İnternet üzerinden bilgi edinme veya hizmet almak için birçok internet sitesi ve blog ziyaret ederiz. Bu ziyaret ettiğimiz adreslerin sahiplerinin bizlere sunduğu bu hizmetten karı nedir diye düşünüldüğünde veya nasıl kazanç sağlıyorlar diye sorulduğunda ise en önemli para kazanma yöntemlerinin google adsense olduğunu söyleyebiliriz.

Blog Açarak Nasıl Para Kazanılır?

Çoğu kişi bunu düşünmüyor veya kafa yormuyor olsa da kullanıcılarından maddi hiçbir gelir talep etmeyen sayısız site tüm gelirlerini öne çıkan iki yöntem üzerinden sağlar. Birinci gelir kanalı Google Adsense olurken, ikinci gelir elde edilen kanal ise satış ortaklığıdır. Google Adsense blog yazarak para kazanmak veya web sitesi kurarak para kazanmak isteyenler için […] Devamını oku