E-Ticaret Sitelerinde Yapılan SEO Hataları

İnternetten satış yapmayı düşünüyorsunuz veya hali hazırda kurulu bir e-ticaret sitesiniz var. E-Ticaret SEO çalışmaları diğer bireysel ve kurumsal SEO hizmeti ile farklılık gösterir. Şuanda Türkiye’de yüzbinlerce e-ticaret sitesi bulunur. Aralarından sıyrılıp hedef kitlenize ulaşma baya bir emek isteyen iştir. Doğru şekilde pazarlama stratejisi yürütmeniz gerekir. Bugün e-ticarette yapılan SEO yanlışları hakkında bilgileri size anlatacağız.

E-Ticarette Başarılı SEO Site İçinden Başlar

Seo-Turkey ekibi olarak “Google Arama Motoru kullanıcılarınıza odaklanmanız gerektiğini söylüyor” bizde ısrarla tekrar, tekrar söylüyoruz size kazanç getirecek arama motorları değil ziyaretçileriniz, kullanıcılarını ve müşterilerinizdir. Ziyaretçi, Kullanıcı ve Müşteri e-ticaret SEO çalışmalarında bu 3’ünün ayrımını iyi yapmalısınız. Ziyaretçi: Sitenizi ziyaret eden […] Devamını oku

Vazgeçilmeyen E-Ticaret SEO Çalışmaları

Her sitenin tarzı, ziyaretçisi ve sektörü farklıdır. E-ticaret seo teknikleri içinde en kritik nokta şudur: “Siteye gelen ziyaretçiyi, müşteriye çevirmektedir.” Ne kadar içerik pazarlama ve dijital pazarlama yöntemi içerisinde yer alsada SEO içinde gelen ziyaretçinin alışveriş yapması önemli bir ayrıntıdır. SEO performansını satış ile değerlendirmek doğru olmasada girişimciler satış ve kar oranlarına bakar. Siteye girişler var ama satış yoksa biryerde bir yanlışlık yapılıyordur. Girişimci bu şekilde olduğu için SEO ve web siteye yatırım yapmaktan çekinir hale gelir. E-ticaret işi yapacaksanız veya yapıyorsanız mutlaka Dijital pazarlama bölümünü takip ediniz.

E-Ticaret’te Kullanılan Bazı Önemli SEO Teknikleri

İnternetten satış yapmanın en iyi yollarından birisi e-ticarettir. Kendi […] Devamını oku