E-Ticaret Sitelerinde Yapılan SEO Hataları

İnternetten satış yapmayı düşünüyorsunuz veya hali hazırda kurulu bir e-ticaret sitesiniz var. E-Ticaret SEO çalışmaları diğer bireysel ve kurumsal SEO hizmeti ile farklılık gösterir. Şuanda Türkiye’de yüzbinlerce e-ticaret sitesi bulunur. Aralarından sıyrılıp hedef kitlenize ulaşma baya bir emek isteyen iştir. Doğru şekilde pazarlama stratejisi yürütmeniz gerekir. Bugün e-ticarette yapılan SEO yanlışları hakkında bilgileri size anlatacağız.

E-Ticarette Başarılı SEO Site İçinden Başlar

Seo-Turkey ekibi olarak “Google Arama Motoru kullanıcılarınıza odaklanmanız gerektiğini söylüyor” bizde ısrarla tekrar, tekrar söylüyoruz size kazanç getirecek arama motorları değil ziyaretçileriniz, kullanıcılarını ve müşterilerinizdir. Ziyaretçi, Kullanıcı ve Müşteri e-ticaret SEO çalışmalarında bu 3’ünün ayrımını iyi yapmalısınız. Ziyaretçi: Sitenizi ziyaret eden […] Devamını oku

WordPress SEO’da Yapılan Hatalar

SEO’da yaptığınız hatalar arama motorlarında görünürlüğünüzü kayıp etmenize neden olabilir. Türkiye’de en çok kullanılan ve dünyada otoritelerin dahi kullandığı WordPress; Wp SEO’da yapılan hatalar hakkında analizlerimizi anlatacağız. Tarafımıza gelen sorulardan derlediğimiz bu makalede kazanacaklarınız:

Amaç: WordPress SEO çalışmalarında minimum şekilde hata yapmanız hedefleniyor.

Hedef: Kullanıcıların rahatça dolaşacağı ve web sitenizde gezinmekten hoşlanacağı bir WordPress SEO çalışması

Makale Bitiminde Elde Edeceğiniz Bilgi ve Tecrübe: Rahatlıkla WordPress sitenizde yaptığınız yanlışları görebilecek, SEO hatalarını giderebileceksiniz.

WordPress’i Tanıyalım

Geçmişten günümüze gelen WordPress serüveni “Blog” olarak kullanım amacından başlayarak, günümüzde büyük bir pazar payını elde etti. Büyüyen Wp arama motoru optimizasyonunda büyük avantajlar sunduğundan, eklenti, tema seçenekleri, kolay kurulumu ve kullanımı […] Devamını oku