Youtube SEO Teknikleri

Ziyaretçi kazanmanın en iyi yollarından biriside “video” ‘dur. Youtube ile ziyaretçi çeken web siteler olduğu gibi Youtuber’lar bu işten izlenme başı, adsense reklamlarından para kazanıyorlar. İş böyle olunca merak edilen teknikler arasında Youtube Video SEO teknikleri talep ediliyor. Ziyaretçilerimiz bu yönde bir bilgi sayfası hazırlamamızı talep etti. Ziyaretçi patlaması, organik hit çekecek video seo teknikleri:

Youtube SEO Nasıl Yapılır?

Video başlığı can alıcı noktadır. Genelde herkesin es geçtiği noktadan rakiplerinizi vurmak için Video başlığını ilginç ve video ile alakalı olarak atınız. Klasik kelimeler, cümle yapılarından kaçının ilgi çekici başlık oluşturmaya özen gösteriniz. Bizim genelde Youtube‘de dikkatimizi çeken videolar ilginç başlıklara sahip ve […] Devamını oku

Mobil SEO Teknikleri

Türkiye’de ve Dünya’da milyonlarca kullanıcı mobil cihazlar kullanıyor. Olay böyle olunca mobil SEO teknikleri hakkında bilgi verme gereği duyduk. SEO Türkiye ihtiyaçlarınıza yönelik SEO tekniklerini özenle size anlatıyor. Google’da başarılı olmak zor değildir. Emek ve zaman isteyen bir iştir. Zamanla hak ettiğiniz mobil sıranızı ve normal masaüstü biligsayarlardaki görünürlüğünüz artacaktır. Yeterki dikkatli olun ve rakiplerinizi incelemeyi unutmayın. Rakiplerinizden daha çok kullanıcılarınızın işine yarayan araçlar, bilgiler sunun. Bizim başarımız sizin bizi tercih etme nedenlerinizdir. Mobil seo ile yapılacak işlemlerden bugün bahsedeceğiz. İlk önce mobil seo nedir? sorusuna yanıt verelim.

Mobil SEO: Arama motoru optimizasyon işleminin mobil (telefonlara) cihazlara uygun şekilde yapılmasına denilir.

Mobil […] Devamını oku

2015 SEO Teknikleri Full Anlatım

2015 yılında ön görülen seo teknikleri 2014 yılından daha farklıdır. Google güncellemelerine devam ettikçe dahada farklı olacaktır.

Türkiye’de gerçekten seo tekniklerini bilen kaç kişi vardır? 1 kişi mi? 5 mi? 10 mu? 100 mü? 1000 kişi mi? Herkes varsayımlar üzerinden hareket ediyor. Google‘ın algoritma yapısını bilmeden bloglarına yazıyor. Keyword bitti diyen o kadar seo uzmanı gördüm ki! Hatta kendileri hala keyword kullanıyor. Bu oldu mu? Hayır olmadı. Etkisi azaldı doğrudur. Bitti demenin size faydası ne olacak? Art niyet aramak gerekir. İnsanlar seo tekniklerini doğru uygulamasın ki! Müşteri portföyümüz artsın. Konuya bu şekilde giriş yapmayı tercih ettim.

2015’te uygulanacak SEO teknikleri hakkında özet bilgi […] Devamını oku

Seo Teknikleri Nelerdir?

Seo Teknikleri Nelerdir?

Search Engine Optimization (SEO) teknikleri nelerdir? Sorusuna yanıtlar vereceğiz. Arama motoru optimizasyonu işlemi yapacaksanız arama sonuçlarında ön sıralarda çıkmak için bazı teknikler kullanmanız gerekecektir. Web sitesi optimize etme işleminde hedef Google arama sonuçlarında yüksektir. Kolay mı? Bu söz bence kişiden, kişiye göre değişen göreceli bir değer olarak değişir. Gün geçmiyor ki sıralama değişmesin, hergün sıralar güncelleniyor. Peki neye göre; “Web sitelerin değerleri ve kullanıcıların tercihi” en büyük etken SEO işleminde kullanıcıdır. Ziyaretçilerin sevdiğini arama motorlarıda seviyor. Sizin odağınız temelde ziyaretçidir. Gelen organik hitleri kullanıcıya dönüştürüyor ve onları memnun edebiliyorsanız web siteniz değerlidir demektir. Her değerli site Google tarafından keşfedilir mi? […] Devamını oku