Youtube SEO Teknikleri

Ziyaretçi kazanmanın en iyi yollarından biriside “video” ‘dur. Youtube ile ziyaretçi çeken web siteler olduğu gibi Youtuber’lar bu işten izlenme başı, adsense reklamlarından para kazanıyorlar. İş böyle olunca merak edilen teknikler arasında Youtube Video SEO teknikleri talep ediliyor. Ziyaretçilerimiz bu yönde bir bilgi sayfası hazırlamamızı talep etti. Ziyaretçi patlaması, organik hit çekecek video seo teknikleri:

Youtube SEO Nasıl Yapılır?

Video başlığı can alıcı noktadır. Genelde herkesin es geçtiği noktadan rakiplerinizi vurmak için Video başlığını ilginç ve video ile alakalı olarak atınız. Klasik kelimeler, cümle yapılarından kaçının ilgi çekici başlık oluşturmaya özen gösteriniz. Bizim genelde Youtube‘de dikkatimizi çeken videolar ilginç başlıklara sahip ve […] Devamını oku

Mobil SEO Teknikleri

Türkiye’de ve Dünya’da milyonlarca kullanıcı mobil cihazlar kullanıyor. Olay böyle olunca mobil SEO teknikleri hakkında bilgi verme gereği duyduk. SEO Türkiye ihtiyaçlarınıza yönelik SEO tekniklerini özenle size anlatıyor. Google’da başarılı olmak zor değildir. Emek ve zaman isteyen bir iştir. Zamanla hak ettiğiniz mobil sıranızı ve normal masaüstü biligsayarlardaki görünürlüğünüz artacaktır. Yeterki dikkatli olun ve rakiplerinizi incelemeyi unutmayın. Rakiplerinizden daha çok kullanıcılarınızın işine yarayan araçlar, bilgiler sunun. Bizim başarımız sizin bizi tercih etme nedenlerinizdir. Mobil seo ile yapılacak işlemlerden bugün bahsedeceğiz. İlk önce mobil seo nedir? sorusuna yanıt verelim.

Mobil SEO: Arama motoru optimizasyon işleminin mobil (telefonlara) cihazlara uygun şekilde yapılmasına denilir.

Mobil […] Devamını oku