Haber Sitelerine SEO

Haber sisteleri en çok kullanılan web yayın servisleri arasında yer alır. Türkiye ve Dünya’da haber siteleri güncel olmasından dolayı en güçlü siteler arasında gösterilmektedir. Haber sitelerine seo çalışması yaparken site içi ve site dışı SEO olmak üzere iki çeşit çalışma türü ortaya çıkmaktadır.

Haber Sitelerine SEO Hizmeti

Ajanlardan gelen haberleri mutlaka özgünleştirmeniz gerekir. Ajanlar bir yayın yaptığında yüzlerce, binlerce web siteye aynı haber yollanmaktadır. Aynı haberin sizin web sitenizde yayınlaması fazla birşey ifade etmeyecektir. Google Arama motoru kopya olarak yayınlarınızı algılayacaktır. Ajanlardan gelen haberlerin başlık, kısa özet ve açıklama bölümlerini iyice okuyarak anladığınızı yazmak daha mantıklıdır. Konunun özünden kopmadan kendi anlatımlarınız size […] Devamını oku

Nakliyat Sitesi Seo

Kurumsal SEO çalışmaları içerisinde yer alan nakliyat SEO hizmetimiz nakliyecilere özeldir. Nakliyat website çalışmalarında genelde 20 sayfa bulunur. Bu sayfalarda hakkımızda, hizmetlerimiz, iletişim gibi sayfalar yer alırken, Uluslararası Nakliyat işi ile uğraşanlar Ülkelere göre hizmetlerini tek tek belirtirler. Örnek: “Almanya Nakliye”, “Polonya Nakliye” gibi sayfalar oluştururlar. Önemli olanlar bu sayfaların Google arama sonuçlarında ön sıralarda çıkmasıdır. Müşteriler firma adınızı bilmiyor ise Google Arama Motorunda firmanızı değil yükü ihrac edeceği ülkenin çalışan nakliyecilerini arayacaktır. Yukarıda belirttiğimiz gibi Google ‘a ülke adı ve sonuna nakliye, firmaları, şirketleri, nakliyeciler, nakliyat, taşımacılık, çalışan firmalar gibi kelimeler ekleyecektir.

Yurtiçi nakliyeciler yerel ve Ulusal şekilde faaliyet gösterirler. […] Devamını oku