Hızlı index Almak

SEO konuları arasında en önemli olanlardan birisi hızlı index alma’dır. Bir web site tasarladığınızı düşünelim. Bu web sitenizde “blog” olsun.

Gündelik olarak beğendiğiniz konular ile ilgil “özgün makale” yayınladınızı düşünelim. SEO açısından özgün makale kral’dır. Belli bir zaman “webmaster tools” ‘u kullanarak “google gibi getir” ile index aldırdınız. Her yayını yaptıktan sonra belli bir süre sonra web sayfanız Google arama sonuçlarında çıkmaya başladı. Google gibi getir kullanmadan index almasını istiyorsunuz. Bu nasıl olur? Google güncel ve iyi içerikleri sever.

Google’da Web Sitenin Hızlı İndex Alması

Artık web siteler hızlı index alsa dahi arama sonuçlarında geri sayfalarda index alıyor. Nedenine bakıltığında web  sitelerin rekabet […] Devamını oku

Haber Sitelerine SEO

Haber sisteleri en çok kullanılan web yayın servisleri arasında yer alır. Türkiye ve Dünya’da haber siteleri güncel olmasından dolayı en güçlü siteler arasında gösterilmektedir. Haber sitelerine seo çalışması yaparken site içi ve site dışı SEO olmak üzere iki çeşit çalışma türü ortaya çıkmaktadır.

Haber Sitelerine SEO Hizmeti

Ajanlardan gelen haberleri mutlaka özgünleştirmeniz gerekir. Ajanlar bir yayın yaptığında yüzlerce, binlerce web siteye aynı haber yollanmaktadır. Aynı haberin sizin web sitenizde yayınlaması fazla birşey ifade etmeyecektir. Google Arama motoru kopya olarak yayınlarınızı algılayacaktır. Ajanlardan gelen haberlerin başlık, kısa özet ve açıklama bölümlerini iyice okuyarak anladığınızı yazmak daha mantıklıdır. Konunun özünden kopmadan kendi anlatımlarınız size […] Devamını oku