WordPress Görüntüleme Sayısı Eklentisi

Ziyaretçilerin en çok okunan konuları görmesi gezinmeyi artırıcı sebeplerdendir. Wp-PostViews eklentisi post görüntüleme sayısını kullanıcılara ve panelde size gösterir. Verileri ölçümlemek seoda önemli bir yere sahiptir. Bu eklenti ile kolayca kısmi veri analizi yapabilirsiniz.

Yukarıdaki resim kullanıcıya Türkçeleştirilmiş şekilde WordPress okunma sayısını vermiş. Bu eklenti ile yapılmaktadır. Eğer kullanıcı görmesin, sadece panelde ben görmek istiyorum derseniz, kolayca Wp-Admin > Yazılar > Tüm Yazılar dediğinizde okunma sayılarını görebilirsiniz.

Eklenti İndir

[…] Devamını oku

En İyi WordPress SEO Eklentileri

Rakiplerinize göre size avantaj sağlayacağınız WordPress SEO eklentileri:

Esnek açık kaynak kodları nedeniyle en çok tercih gören CMS tabanlı yazılım olan WordPress ile kısa sürede doğru şekilde ayarlar yapar ve iyi eklentiler kullanırsanız sonuca ulaşabilirsiniz. 

WordPress Yoast SEO

Kullanıcılar için kolay kullanıma sahip olan SEO eklentileri arasında Yoast SEO’yu kurabilirsiniz. Ücretsiz ve ücretli olarak 2 çeşidi bulunur. Pro paketi genelde tercih edenlere daha çok SEO imkanları sunuyor. Google’ın son güncellemelerine uygun size öneriler sunuyor. Yoast Seo

All in One SEO Pack

Eklentiyi indirdiğinizde ve yüklediğinizde site sitemap seçeneğini sunduğu gibi canonical url gibi yönlendirici SEO url verme imkanı sunuyor. Title, Description gibi bölümleri yazı eklediğinizde […] Devamını oku