Google News Kayıtlı Sitelerden Tanıtım Yazısı

SEO Türkiye olarak SEO Uzmanlarımız tarafından web sitenizin analiz sonuçlarına uygun Google News’li (Google Haber) sitelerinden tanıtım yazısı çalışması yapıyoruz.

Kurumsal firmaların ihtiyacı olan kurumsal SEO çalışmaları Hatay Center İnternet Reklamcılığı tarafından yapılmaktadır. Bazen müşterilerin SEO ‘ya değilde sadece tanıtım yazılarına ihtiyacı olabilir. SEO Türkiye olarak, Ulusal haber sitelerinde tanıtım yazısı (Google News Tanıtım Yazısı) fırsatı sunuyoruz.

Tanıtım Yazısı Satın Almak İçin Tıklayınız

tanitim-yazisi-faydalari

Tanıtım Yazısı Faydaları

google-news-tanitim-yazisi-fiyatlariTanıtım Yazı Ücretleri Ne Kadar?

Google News kayıtlı web sitelerden tanıtım yazısı satın almak size büyük oranda katkı sağlar. Stratejik şekilde alınan tanıtım yazıları web sitenizin sektör ve hedef arama kelime hacimlerine görede hatta Google arama sonuçlarında kalıcı yer edinmesini sağlayabilir.

Google News Kayıtlı Haber Sitesi Tanıtım Yazısı Ücreti (Tanıtım Yazısı Fiyatı) : 40 TL ile 1.000 TL arası değişmektedir. Web sitenin kalitesi, alexa değeri, dmoz kayıtlı olup olmadığına göre bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Google News’li Sitelerin SEO Etkisi

Google arama motoru tarafından belirli kurallara uyan haber sitelerinin kayıtlı olduğu bölümdür. Google Haberler bölümünde kayıtlı olan haber siteleri sürekli güncel olduğu için SEO etkisi site gücüne bağlı olarak fayda sağlar. Google index sayısı, dmoz kaydı, alan adı yaşı öne çıkan etkenlerdendir.

Google News Tanıtımları Nasıl Güçlendirilir?

  • Haberin ilgi çekici olması
  • Sosyal hesaplarda paylaşımı
  • Tanıtım aldığınız siteden, tanıtım yazısını diğer haberlerle linkleme yöntemiyle güçlendirme
  • Blog sistemiyle aldığınız tanıtımı, güçlendirme

google-news-tanitim-yazisi-fiyatlari

Bu tip etkenler Google News tanıtımlarını dahada güçlendirmektedir. Bu sayede web sitenize maksimum seviyede SEO etkisi gösterebilir.

Google News Kayıtlı Sitelerden Alınan Tanıtım Yazılarının Faydaları

Web sitenizin Markalaşmasına Yardımcı Olur: News kayıtlı siteler genel olarak Ulusal Haber Sitesi olarak adlandırılır. Ulusal haber sitesi tanıtımı yaptıran kişilerin web siteleri kısa sürede marka haline getirebilir.

Otorite Sağlar: Domain otoritesi (domain authority) web sitenizin Google gözünde değerinin yükselmesine yardımcı olur. Haber siteleri güncel olduğu için belirli bir otoriteye sahiptirler. Otoriter sitelerden tanıtım yazısı aldığınızda sizin sitenize otorite gücü verir.

Sadık Ziyaretçi Elde Etmeyi Sağlar: Web sitenizin bilinirlik oranın artışını sağladığı gibi tanıtım yazısı ne kadar ilgi çekici ise web sitenizinde o yönde ilginç ve özgün olması ziyaretçilerin sadık olmasını sağlayacaktır. Web sitenizi doğru temsil eden Google News kayıtlı siteden aldığınız tanıtım yazısı doğru şekilde sadık ziyaretçi elde etmenize sayda eder.

Web Sitenizin Hit Oranını Yükseltir: Tekil ziyaretçi sayılarınızın artmasını sağlar. Google news tanıtımları genelde özgünlük ve ilgi derecesine göre büyük bir kitleye ulaşabilir. Bu sayede tanıtım yazısını okuyan ziyaretçiler web sitenizi merak ettiğinde sizin web sitenize yönlendirme şeklinde giriş sağlar. Not: yönlendirme linki değildir. Web sitenizin hit oranını bu şekilde yükseltmiş olur.

Web Sitenizin Dofollow Backlink Elde Etmesini Sağlar: Web siteniz için Dofollow backlink (tavsiye eden link) önemlidir. Güçlü sitelerden alınan dofollow backlink web sitenize güç verir. Bu şekilde Google gözünde web sitenizin değeri artacaktır.

Seo’da paravan bloglar yazımıza ulaşabilirsiniz.