SEO Sektörüne Yasalar Can Katıyor

SEO Uzmanlarını sevindiren haberler arasında izinsiz telefon mesajları, izinsiz e-maille ilgili yasal düzenleme Seo sektörüne can katıyor.

Firmalar, kuruluşlar ve bireyler daha önceleri izinsiz e-posta, mesaj ve telefonla tanıtım yapabiliyordu. Yeni yasal düzenlemeler bu tip davranışları caydırıcı niteliktedir. İzinsiz e-mail marketing sistemini kullanan çoğu bireyler ve firmalar seo sektörüne yöneldi. Uzun yıllar boyu telefonlarımıza gelen ve bakmadan sildiğimiz mesajlardan artık bıkmıştık. Şirket e-maillerimizi açtığımızda gönder/al bölümünde 100 e-mailinin bilmem kaç mb ile geldiğini görünce gözümüz korkuyordu. Şuan bu tip izinsiz e-postaları pek görmesekte yinede bu tarz izinsiz e-mail pazarlama yapma ihtiyacını güden firmalar görebiliyoruz. Bu tip firmalar aslında müşterileri o ürünü almak […] Devamını oku

Satışlarımı Nasıl Artırırım?

Gelişen teknolojiyle beraber satışlarınızı arttırmak için sizde türlü türlü yollar tercih etmişsinizdir. Ama bir türlü doğru yolu bulamamışsınızdır. Ben sizlere internet sitenizdeki satışlarınızı nasıl arttırabileceğiniz konusunda bilgilerimi sunmak istiyorum.

E-ticaret dünyasında bir ürünü 20 den fazla site listeler, fakat müşteri bunlardan sadece bir tanesinden alışveriş gerçekleştirir. Peki müşteri satın alım yapacağı siteyi neye göre seçiyor? Elbette öncelikle ürünün rakip sitelere oranla olan fiyatlarını kıyaslıyor. Daha sonra güvendiği bir siteden alışverişini gerçekleştiriyor.

Peki ürünün fiyatı daha düşük siparişlerde ne yapıyorlar? Tabi ki Google en üstte kimi gösterirse müşteri daha fazla vakit harcamadan hemen girip siparişini geçiyor.

E-ticaret dünyasında sizde rahatlıkla satışlarını arttırmak istiyorsanız öncelikle sitenize […] Devamını oku