Hatay SEO

Hatay SEO

Hatay SEO Google Optimizasyon işlemini en üst düzey kalite ve web siteleri yükseltme işlemini gerçekleştiriyoruz. Sektörel kelimelerde web siteleri Google Arama sonuçlarında yükseltme işlemini özenle gerçekleştirmekteyiz.

SEO Hizmetinde kalite anlayışı olarak Türkiye’de önemli kuruluşlardan biri olan SEO Türkiye Hatay‘da Google Optimizasyon ve arama sonuçlarında web siteleri yükseltmede Lider kuruluştur. Google kurallarına uygun olarak geliştirdiğimiz tekniklerle garanti verebiliyoruz. Çalışmalarımızın büyük bir bölümünü analiz ve güçlü tekniklere dayanmaktadır. Yaklaşık sektör deneyimi olarak 10 yıldır SEO çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

Hatay Büyük Şehir Belediyesine bağlı İlçelerinde Bulunan Firma ve web sitelere uygun SEO teknikleri belirleyerek çalışmaları tamamlarız.

Hatay Büyük Şehir Belediyesi İlçelere Göre Google Optimizasyon ve SEO

Antakya İlçesi Hatay‘ın Merkezidir. Bu İlçe’de yerleşik olan firma, şirketler, kurumlar ve kişisel web sitelere Google Arama Sonuçlarında yükselmeleri için SEO hizmeti sunuyoruz. Antakya’da yaygın olarak sektörel faaliyetlere bakıldığında Organize Sanayi Bölgesinde yer alan firmaların makine, mutfak tüpü, büyük projeler için Boru üretimi,  Gıda ürünleri üretimini gerçekleştirdiğini görürüz. Antakya Organize Sanayi Bölgesinde yer alan kuruluşların kurumsal seo çalışmaları yapıldıktan sonra Türkiye ve Bölge bazında rekabet güçlendirinin artmasına yardımcı oluruz. Organize Sanayi Bölgesi haricinde Antakya’da faaliyet gösteren esnafların web siteleri, Küçük Sanayi Bölgesinde yer alan esnaf, firmalar ve kuruluşların kurumsal seo çalışmaları yapıldıktan sonra bölgesel rekabette onları üst sıralara çıkararak müşteri portföylerini genişletmesini sağlarız. Antakya’da özellikle İthalat- İhracat ürünlerinin üretimi ve Dış Ticareti ile uğraşan firma sayısı oldukça yüksek miktardadır. İthalat-İhracat firmalarının yapmış oldukları Dış Ticaret ürünlerini taşımak için karayolu ve denizyolu nakliye sektörünün oldukça büyük hacmi vardır. Uluslararası Nakliyat sektöründe çalışan TIR şirketlerinin araç sayısı bakımından Türkiye’de İstanbul’dan sonra geldiğini görürüz. Türkiye’de TIR araç sayısı bakımından Hatay 2. sırada yer alır. Suriye Sınır Kapısı olan Cilvegözü Reyhanlı’da yer almasının bu sektöre katkısı büyüktür.

İskenderun SEO çalışmalarımız Türkiye’nin önemli Limanlarından birinin yer aldığı İlçe olan İskenderun’a kaliteli Google Optimizasyon işlemleri gerçekleştirmekteyiz. İskenderun İlçesinde Demir – Çelik sektörünün Hatay ve Türkiye ekonomisine oldukça büyük bir katkısı olduğunu görürüz. İskenderun DEMİR – ÇELİK ürünleri üretimini yapan Haddeci ve Fabrika sayısı olarak firma hacmine sahiptir. Temel olarak İskenderun DEMİR – ÇELİK Fabrikası’nın bu Bölgeye çarpan etkisi yarattığını göstererek Bölgesel kalkınma seviyesini yükseltmiş ve İskenderun’un sanayileşmesine büyük katkı sağlamıştır. Filtre üretimi yapan firma sayısı oldukça yüksektir. İskenderun Filtre Sanayisi gelişmiş bir durumdadır. Kalite bakımından Filtre üretimi Dünya standartları seviyesindedir. Payas’ta bulunan Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Firmalar özel SEO çalışması gerçekleştirmekteyiz.

Belen, Samandağ, Hassa, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Dörtyol, Erzin, Altınözü, Defne, Yayladığı SEO ve Google Optimizasyon Hizmeti

Yukarıda saydığımız İlçe ve Bölgelerde bulunan Firma, Kuruluş, Kişisel web sitelerin yapısına ve sektörüne uygun olarak kurumsal SEO çalışması gerçekleştirmekteyiz. Yukarıdaki bölgeleri incelediğimizde genel ürün ve sektörel bazda baskın olan sektörler aşağıdaki gibidir:

A ‘dan – Z’ye sıralı sırasız sektörler

Acil Yol Yardımı: Hatay’da aracı arızalanan bir kişinin yolda kaldığını düşünürsek ve telefonundan İnternet’i açtığında Hatay Yol yardımı gibi kelimeleri Google’da arayacaktır. Google Arama Sonuçlarında çıkann ilk siteleri inceleyecek iletişim bilgilerinden telefon numarasını çevirecektir. İlgili kişi ile görüşerek yerini navigasyonda belirledikten sonra, navigasyon yok ise çevresine bakınarak tarif etmeye çalışacaktır. Yerini iyi şekilde tarif ettikten sonra yol yardım aracı veya araç çekici gelecek sizi bulunduğunuz yerden alacaktır. Bu araç sınıfına göre yol yardımı değişebilir: Motorsiklet,Otomobil, Kamyonet, Kamyon veya TIR. Dikkat ederseniz müşteri nereden yol yardım aracını buldu? Tabii ki Google Arama Motoru sonuçlarından. Hatay Yol Yardım firmaları mutlaka Google Optimizasyon ve SEO çalışması yaptırmalıdır.

Havaalanı Taksi veya VİP Servis, Araç Kiralama, Otel, Restoran (Lokanta), Cafe, Aile Çay Bahçeleri ve Eğlence Mekanları: Hatay’da yer alan sektörel faaliyetler arasında Araç Kiralama, Servis, Otel, Cafe, Aile Çay Bahçeleri, Eğlence mekanları için Google Optimizasyon ve SEO çalışması şarttır. Bir kişinin Şehir veya Yurtdışından misafir geldiğini düşündüğünüzde Ailesi ile gelebilir veya yanlız gelebilir. Bildiğiniz mekanlar misafire uygun olmayabilir. Bu durumda ne yapılır? Google Arama Motorundan Hatay Otel yazarsınız. En iyi oteli seçersiniz. Seçtikten sonra rezervasyon işlemlerini gerçekleştirirsiniz. Bu misafir iş anlaşmasınada gelmiş olabilir. Havaalanından bu müşteriyi almak için tabii önem derecesine göre değişmektedir. VİP Serviste olabilir, taksi’de olabilir. Bu sizin tercihinize kalmış birşeydir. Havaalanı Taksi veya Hatay VİP servis diye aradınız. Belki de araç kiralayarak bu kişiyi siz alacaksınız. Otomobiliniz yoksa mecburen Hatay Araç kiralama diye arama yapacaksınız.  Hava Limanından alım işinide hallettiğinizi düşünelim. Bu misafir yol yorgunudur veya acıkmış olabilir. Lokanta veya Lüks Restoran arayacaksınız. Google’dan arama yaptınız, buldunuz. Eğlence, cafe, Otel, işlemleri ve araç kiralama işleminide tamamladığınızı düşünelim. Bazen acil durumda insan bildiğini dahi unutabilmektedir. O nedenle Google ‘a başvurur. Taksi, VİP servis firmaları, Araç Kiralama, Restoran ( Lokanta ) kuruluşları Google arama sonuçlarında çıkmanın önemini gördü. SEO çalışmaları bu sektörler için mecburi yapılmalı bu sayede Elit müşterilere ulaşabilmenin yolu açılacaktır. Müşteri Portföyünüz günden güne Google Optimizasyon sayesinde gelişebilir.

İnşaat Sektörü: Hatay’da yaygın olarak İnşaat sektörü faaliyet göstermektedir. Özellikle Kentsel dönüşüm projeleri dahilinde İnşaat sektörü canlanmaktadır. Canlanan bu sektör Firmalarının büyümesine SEO çalışması katkıda bulunuyoruz. Hatay önceden küçük bir Şehirdi. İnsanlar birbirlerini tanıyordu. Günden güne Hatay büyüdü. Büyümenin yanında kurumsal firmalarının sayısı her geçen gün İnşaat ve diğer sektörlerde arttı. Web sitesi olmayan İnşaat firması kalmadı diyebiliriz. Pazar paylarını büyütmesi için firmalara özel Google Optimizasyon ve SEO hizmeti sunuyoruz.

İnşaat Sekötürünün Alt Dalları

 • İnşaat Boyası yapanlar ve Boya satış yerleri mağazaları.
 • İnşaat Malzemesi satışı
 • Yapı Denetimi
 • Mimarlık ve Mimari Yapı Proje Çizimi
 • İnşaat Mühendisleri
 • Yapı Malzemeleri Satışı Yapan Kuruluşlar veya Firmalar
 • Dış Cephe Kapmalama (Mantolama, Isı Yalıtım)
 • Statik Yapı ve Teknik Ressamlığı
 • Ahşap Doğrama Kaplamacılığı
 • Pvc doğrama ve Montaj
 • Betonnarme demir, kalıp ve çatılcılık
 • Yapı Yüzey Kaplama
 • Yapı dekorasyon
 • Duvarcılık
 • Restorasyon
 • İç Mekan Teknik Ressamlığı
 • Çelik Yapı ve Teknik Ressamlığı (Konstrüksiyon)
 • Enerji ve Sıcak Su Sistemleri
 • Su Tesisatcılığı
 • İnşaat Elektrikçiliği
 • Mutfak, Lavabo, Oda Planlama ve Malzeme Satışı

Dikkat ederseniz İnşaat sektörünün katkı sağladığı alt sektörlerin sayısı oldukça fazladır. İnşaat sektörü Hatay ve Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Bu kadar büyük bir sektörünün Kurumsal SEO çalışmasına ihtiyacı mutlaka vardır. Bölgesel olarak güçlenmek isteyen inşaat firmaları Google Optimizasyon çalışmasını web sitelerine yaptırmalıdır.

Küçük Sanayi Sitesinde Yer Alan Esnaf ve Sanatkarlar, Kurumsal Firmalar:

Otomobil ve Araç Tamiri Hatay: Hatay’a şehir dışından biri otomobil ile geldiğini düşünebilir aracında arıza var. Tamirci arıyor. Bu kişi sizce ne yapabilir? Google Arama Motorundan tamircileri arayacaktır. Hatay Tamircileri yazarak arar. Tabii tamirci esnafında fazla web sitesi bulunmaz. İşlerini geliştirmek isteyen büyük çaplı otomobil araç tamir servislerinin web siteleri vardır. Aracı olan kişilere ulaşmanın en büyük yolu Google Optimizasyon ve SEO çalışmalarıdır.

Oto Elektrikçileri, Otomobil Döşeme, Oto Kaporta, Otomobil çıkma ve Orijinal Yedek Parça satıcıları Google optimizasyon hizmetine dahil edilmelidir. Hatay Bölgesinde otomobil sayısı günden güne artmaktadır. İnsanların ihtiyaçları bu yönde çoğalmakta ve teknoloji de sürekli gelişmektedir. Teknoloji’nin gelişmesi ile işlerinde azalma veya düşme olan esnafımız İnternet teknolojilerine önem vermelidir. SEO çalışmaları esnaf ve sanatkarlar için büyük bir maaliyetli iş değildir. Düşünün günde 5 araç tamir ediyorsunuz veya koltuklarını döşeme yapıyorsunuz. Gelir seviyeniz güzel olur. Bu sayede personel sayınızı arttırarak günden güne de müşteri kapasitenizde aynı yönde artış gösterir kaliteli ve kurumsal hizmet vermeye başlarsınız.

Otomobil ve Arabalardan bahsedince aklımıza hemen Oto Galeriler geliyor. Türkiye’nin dört bir yanında satışlarınızın olmasını istemezmisiniz? Örnek Hatay İkinci El Otomobil yazıldığında web siteniz üst sıralarda çıksa ne güzel olur değil mi? Bunu yapmanız için bize başvurmanız gerekir. Oto galeri firmalarına özel SEO ve Google Optimizasyon işlemi gerçekleştiriyoruz.

Mobilya Sektörü: Hatay’da üretilen mobilyaların büyük bir bölümü ihracat ile satışı gerçekleşir. İç piyasaya sunduğu ürünlerde Hatay ve Hatay dışına gönderilmektedir. Mobilya sektöründe işlerin zayıf olduğu zamanlarda satışlarınızı günden güne artırabilirsiniz. Nasıl mı? Google Optimizasyon ve SEO ile bu mümkündür. Daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

Mobilya Sektörü Ağaç İşleme sektörünün bir dalı olarak görülmektedir. Ahşap işlemeciliği dediğiniz zaman sektörde faaliyet gösteren alt dallar o kadar fazladır ki mobilya sadece bir bölümü olarak görülebilse de mobilya sektörününde beslediği sektör sayısı baya büyüktür. Örnek: Mobilya döşeme, doğrama, boyama, işleme v.s. bakın daha onlarca sektöre hitap etmektedir. Orman ürünlerini bu sektörün temeli olarak görebiliriz.

Küçük Sanayi Bölgesinde yer alan firmaların, esnafların genel olarak sektörlerinden bahsetsekte aklımıza gelmeyen çok sektör bulunmaktadır.

Hatay Sağlık Hizmetleri, Özel Hastaneler, Doktorlar

Allah Korusun bir yakınımız veya biz hastayız. Doktorlara gittiğimizde bizi şehir dışına sevk edecekler. Hatay’da çözüm bulamadınız gibi düşünüyorsunuz. Hayır aslında tam olarak Hatay’da yer alan Uzman, Profesör Doktor, Özel Hastaneleri tam bilmediğinizden dolayı bu şekilde düşünüyorsunuz. Google arama motorunda hasttalığınız ile ilgili Hatay’da bulunan doktor ve hastanelere bulabilirsiniz. Doktorlar web sitelerine mutlaka SEO ve Google Optimizasyon yaptırması gerekir. Çünkü hastaların büyük bölümü İnternet kullanmaktadır. Sağlık sektörü denildiği zaman aklınıza küçük, dar kapsamlı bir sektör gelmesin. Sağlık sektöründe hastalıklara göre yüzlerce dal bulunmaktadır. Her hastalığında talep ettiği ilaç ve ortapedik malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Eczaneler dahi şuan Google Arama motorunda aranmaktadır. Hatay Nöbetçi Eczaneler veya size en yakında eczane nerede onu araştırıyorsunuz değil mi? Hepsi Google Arama motorunda var.

Hatay Evden Eve Nakliyat

Hatay’da evinizi başka bir yere taşıyacaksınız.ş Bu durumda ne yaparsınız. Google Arama Motoruna Hatay evden eve nakliyat veya Antakya, İskenderun, Altınözü, Yayladığı, Arsuz, Kırıkhan, Reyhanlı, Defne, Samandağ v.s. evden eve nakliyat yazarsınız. Arama sonuçlarında çıkan sektörde çalışan nakliye firmalarını arasınız. Fiyat çalışması yaparsınız. Hatay’da bununan evden eve nakliyat firmaları mutlaka Google optimizasyon ve SEO çalışması yaptırmalıdır. Müşteri kapasitelerini artırabilirler. Web sitelerinin arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmasını sağlayabiliriz. Sadece evden eve nakliyat firmaları değil; Uluslararası Nakliyat Firmaları, Depolama, Gümrükleme, Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmalarında seo çalışması yaptırmasını öneririz.

Hatay Uluslararası Nakliyat Firmaları Nelere Çalışırlar

Avrupa Cografyası

Bu bölgelere çalışan firmalar genel olarak KARAYOLU ile TIR tenteli dorse, temorking (frigofik), lowbed, ağır nakliye hizmeti sunarlar. Limanı olan Ülkelere İskenderun Limanından Denizyolu Nakliye hizmeti verirler. Deniz firmaları Konteyner, açık yük taşımacılığı, proje taşımacılığı hizmeti sunarlar. Bu firmalara Google Optimizasyon ve SEO hizmeti sunuyoruz. Kurumsal web siteleri Google Arama Sonuçlarında yükseltiyoruz.

 • Almanya Nakliye
 • Avusturya Nakliye
 • İskoçya Nakliye
 • Norveç Nakliye
 • Fransa Nakliye
 • Polonya Nakliye
 • Çek Cumhuriyeti Nakliye
 • Macaristan Nakliye
 • Bulgaristan Nakliye
 • Romanya Nakliye
 • Ukrayna Nakliye
 • Slovakya Nakliye
 • Letonya Nakliye
 • Lidvanya Nakliye
 • Estonya Nakliye

Yukarıdaki saydığımız ülkelere nakliye hizmeti sunan Hatay firmaları genelde Soğuk Zincir ürünleri taşımaktadır. Proje ve Tenteli Nakliye çalışması yapan firmaların sayısıda oldukça fazladır.

Ortadoğu Ülkelerine Çalışan Firmaların Karayolu Uluslararası Nakliyat Hizmetleri

 1. Suriye Nakliye
 2. Lübnan Nakliye
 3. Suudi Arabistan Nakliye
 4. Azerbaycan Nakliye
 5. Gürcistan Nakliye
 6. Ürdün Nakliye
 7. Katar Nakliye
 8. Kuveyt Nakliye
 9. Umman Nakliye
 10. İran Nakliye
 11. Irak Nakliye
 12. Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri, BAE,UAE) Nakliye
 13. Yemen Nakliye
 14. Bahreyn Nakliye

Yukarıdaki saydığımız ülkelerden Azerbaycan ve Gürcistan haricinde bulunan ülkelere İskenderun Limanından RORO TIR gemileri ile ulaşım sağlanmaktadır. Suriye iç savaşından dolayı Suriye’nin iç kısmında bulunan karayolu 2010 – 2014 yılında yani şuana kadar maalesef güvenlik sebebi ile kullanılamıyor. Suriye’ye sevk edilen yükleri Hatay Nakliyecileri Sınır Kapılarına aktarma taşımacılığı ile ulaştırmaktadır. Cilvegözü Nakliye servisleri yapmaktadırlar. Hatay firmaları sadece Cilvegözü Reyhanlı kapısına değil Kilis Öncüpınar’da bulunan Sınır Kapısında aktarma taşımalarıda yapmaktadırlar. Makalenin başında belirttiğimiz Türkiye’nin 2. en büyük TIR araç filosu Hatay Şehrinde yer almaktadır.Hatay Nakliyecileri bu zorluklara rağmen RORO servisleri ile Ortadoğu’ya nakliye hizmeti sunuyorlar. Sektörün zor durumunda talep daralmalarını SEO hizmeti ile çözmekteyiz. Bu sektörde faaliyet gösteren firmalara Kurumsal SEO çalışmaları ile katkı sağlamaktayız.

Hatay‘da diğer bölgelere çalışan Nakliye firmaları Rusya Nakliye, Türkmenistan Nakliye, Kazakistan Nakliye, Özbekistan Nakliye hizmetleride sunuyorlar.

Uluslararası Nakliyecilere gelen ihracat – ithalat , transit taşımaların talepleri aşağıdaki şehirlerden gelmektedir.

İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, İzmit, Ankara, Konya, Kayseri, Manisa, Antalya, Afyon, Mersin, Adana, Tekirdağ genelde Sanayi ürünleri üreten Şehirlerden talep gelmektedir. Irak ve diğer Ülkelere nakliyelerinde genelde Gıda Madde taşımaları yapılmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından gelen talepleri Hatay Nakliyecileri karşılamaktadır. Bu şehirlerdeki müşterilere Google Optimizasyon ve SEO hizmeti ile kolayca ulaşma imkanı sunuyoruz.

Hatay’da genel sektörler itibari ile SEO çalışmalarımızdan bahsettik. Daha sayamadığımız çok sektör bulunmaktadır. Aklımıza gelen sektör hakkında sizlere bilgi verdik. SEO ‘nun önemini yeterinde anladığınızı düşünüyoruz.