Hatay Web Tasarım

SEO Uzmanı Hüseyin ERGÖR tarafından kurulan Hatay Center İnternet Reklamcılığı ve Web Hizmetleri Şirketi Hatay web tasarım yapan firmalar kategorisinde en iyi tasarımcılar içerisindedir. Bugünlerde adından sık sık bahsettiren Hatay’ın ünlü kuruluşu web tasarımcılar denildiğinde aklınıza ilk gelen firmalar içerisinde yer alıyor. En son sistemleri bünyesinde bulunduran firma A’da Z’ye kalite yönergelerine uygun CSS3 ve HTML 5 webtasarım ile SEO’yu buluşturuyor.

Hatay Web Site Tasarımı

hatay-web-site-tasarimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi olmasından itibaren hızlı gelişme sürecine giriş yapması firmaların web sitesi ihtiyacını arttırıyor. Gelişen ve değişen teknoloji hızlı iletişimi kolaylaştırdığı gibi bazı ihtiyaçları da zorunlu kılar hale geldi. Firmaların eskiden ürettiği ürün ve kaliteleri müşterilerine bilgi olarak yeterken günümüzde ise bu ihtiyaçlar değişime uğrayarak web sitesi ile müşterilere ürün ve hizmetleri hakkında bilgi verme, internetten satış (e-ticaret),  stok yönetimi, mobil uygulamalar ile müşterilere kolaylıklar sunma gibi gelişimler kaydedildi.

Web Tasarım Nedir, Nasıl Yapılır?

Web site araçlarını oluşturan ve dizayn etme sistemine web tasarım denir. Firma, işletmeler, bireyler ve kurumlar web sitelere ihtiyaç duyabilir. Siteyi oluşturan temeller ise domain, hosting, tasarım (dizayn) kısmıdır. Müşterilerin hizmet sunduğu sektöre yönelik estetik tasarımları meydana getiren kişilere de webmaster denilir. Webmaster web siteyi tasarlayan kişidir.

 • Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Domain, hosting işlemleri tamamlandıktan sonra veya daha sonra domain, hosting alabilirsiniz. Bu tamamen size kalmıştır. HTML 5 , CSS3 betik dil ve font oluşturma tablolarını bilmeniz gerekir. HTML 5 ve CSS3 ‘ten tasarım oluşturabilirsiniz. Eğer işlem yapılacak bir web site istiyorsanız yönetim panelli bilmeniz gereken kodlama dilleri olacak. PHP, ASPX gibi kodlama dillerini bilmeniz gerekir. Tasarım işlemleri bu şekilde yapılmaktadır. Photoshop, Core Draw gibi grafik tasarım programları büyük ölçüde işinize yaracaktır.

İşletmenizi Büyütme Sırlarından Biri Web Sitesi

isletmenizi-buyutmek-icin-web-sitesi

Firmanızı büyütmek istiyorsanız internette var olmanız gerekir. İntenette işletmelerin var olmasının çeşitli avantajları vardır. İnternet’te var olmanın avantajları;

 • İnternet sitenizin olması rakiplerinize oranla sizi bir adım öne taşır.
 • Müşteriler kolayca iletişim bilgilerinize ulaşabilir.
 • Ürünlerinizi, hizmetlerinizi sergileyebilirsiniz.
 • İnternet üzerinden e-ticaret siteniz var ise online alışveriş imkanını müşterilerinize sunabilirsiniz.
 • Daha geniş kitlelere ulaşabilir, ürünlerinizi daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz.
 • Maliyeti düşük en etkili reklam aracı internettir.

Hatay web tasarım hizmetlerinde öncü olan Hatay Center; web sitesi tasarımı Hatay’da yaptığı gibi SEO Google yükseltme işlemini web sitelere uygular. SEO Uzmanı Hüseyin ERGÖR web sitenizin ihtiyaçlarına uygun şekilde organik seo çözümleri üretiyoruz.

Hatay’da Web Tasarım Hizmetlerimiz

hatay-web-tasarim

İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun şekilde size özel çözümler sunuyoruz. Teknolojinin gerekliliği olan son yazılım standartlarına göre yazılım ekimiz sizlere ve müşterilerinizi cezbedici tasarımlar oluştururuz. Bizim ilham aldığımız tasarımlar her sektöre uygun çözüm üretmemizdir.

Hatay web site tasarımı yapan firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını proses aşamasından geçirerek ihtiyaçlarını belirliyoruz. Belirlediğimiz ihtiyaçları sektörel araştırmalardan geçirerek en uygun fiyatlarda, en verimli işi çıkarıyoruz. Web tasarım tekliflerimizde genelde SEO fiyatı tekliflerini de sizlere iletiyoruz. Google SEO çalışması olmayan çalışmalar müşterilerin elinde bulundurduğu portföy odaklı bir çalışma oluyor. Bu çalışmaları ilerletmek SEM, SEO uygulamaları ile başarılı sonuçlara ulaşıyor.

Hatay Web Sitesi Tasarımı Kaç Günde Biter?

web-sitesi-tasarimi-ne-zaman-biter

Web site tasarımı isteyen müşteriler site projelerine göre düşünüyor: Web tasarımı ne zamanda biter? Müşterilerimizin kafalarındaki sorunlara ve düşüncelerine en kısa da cevap vererek hizmet sunuyoruz. Bu hizmet projenin büyüklüğüne göre zaman alıyor. Küçük projeler kısa dönemde teslim olurken; uzun soluklu projeler ise büyüklüğüne göre zaman almaktadır. En kısa sürede büyük projeleri çıkaracak alt yapı ve uzman kadroya sahibiz.

Web Sitesi Fiyatları Yıllık Yenileme Ücretleri Ne Kadar?

Projenin büyüklüğüne göre hosting veya sunucu kullanımı var ise fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Normal hosting ve 1 domain ücreti piyasa şartlarından daha uygun şartlarda yenileme ücreti müşterilerimize sunuyoruz.

Yıllık 150 TL’den başlayan fiyatlarla web sitesi yenileme ücretleriyle web site sahibi olabilirsiniz.

Neler mi Yapıyoruz?

 • Mobil Uyumlu Web Site Tasarımı
 • Google SEO Uyumlu Web Site Tasarımı
 • E-Ticaret Yazılımları Müşteriye Özel Sanal Post Alabilir
 • Google Play Mobil Uygulamalar (Mobil Site Tasarımı)
 • Var olan web sitenizin geliştirilmesi
 • CMS Yazılımlar
 • Logo Tasarımı

Google SEO + Mobil Uyumlu Web Sitesine Sahip Olmak İçin Hemen Arayın!

0 326 212 18 77 – 0 541 824 48 49

hatay-web-tasarim