Seo Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı

Uzmanlar ile çalışma deneyimine sahip olmak için SEO danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yıllardır sektörde faaliyetlerimizi etik çalışmalarla gerçekleştirerek, her zaman ilkeli duruşumuzla sizlere danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

SEO Danışmanlığı Nedir?

Web site çalışmalarının kullanıcı odaklı ve arama motoru optimizasyonunda uygulanacak yöntemleri yöneten gerçek veya tüzel kişilerin sunduğu hizmete seo danışmanlığı denilir.

Tarihçesi: Google Arama Motoru hayatımıza girmeden önce böyle bir meslek dalı yok gibiydi. Pagerank değer sistemiyle gelen Google, insanların bakış açısını değiştirdi. Web sitelerin ön sıralarda çıkması önemli bir hale geldi. Yahoo, Msn, Lykos ve Altavista dönemlerinde sıralamalara pek önem verilmiyordu. Çünkü web sitesinden o nedemler gelir oranı hiç yok gibiydi. Şuan ki bulunduğumuz dönemde arama sonuçlarında ön sıralarda yer almak, büyük bir mağazadan daha önemli hale geldi. Bunun bu kadar önemli olmasını insan davranışlarıyla bağdaştırabiliriz. Web sitenizden gelen müşterilere hiç sordunuz mu!? Bizi nasıl buldunuz? Genelde bunu soran pek az kişi veya kuruluş vardır. Bakın tarihçesi kısmında Google yokkenn nasıldı? Google nasıl geldi? Kullanıcı odaklı olma ve markalaşma gibi kısımlardan sıra, sıra bahsettik.

SEO Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Uzun yıllardır uzmanlarımızla yaptığımız seo analizleri sonucunda başarılı olan yöntemler, defalarca deneniyor. Bu süreç hız kesmeden düzenli olarak devam ediyor. Tam verime ulaşan teknikleri ekibimiz iyice yetkin hale gelene kadar öğrenir. Bu eğitim süreci teknoloji geliştikçe devam edecektir. Bizim ağırlıklı üzerinde durduğumuz olay ise kullanıcı davranışlarıdır. Google istediği teknik kriterler uzun yıllardır elde ettiği kullanıcı deneyimlerini bir araya getirerek oluşturmuştur.

  • Sektörel Araştırmalarla Doğru SEO Çözümleri
  • Kullanıcı Davranışlarını Analiz Ediyoruz
  • Rekabette Üstünlük Sağlayacak Profesyonel Analizler Sunuyoruz
  • Son Güncellemelere Odaklı Olarak En Verimli Çözümler
  • Kurumsal firmalara özel SEO Çözümleri
  • E-ticaret sitelerine Danışmanlık Hizmeti

Seo-Turkey olarak başarılarımızın en büyük sırrı kullanıcı olmak ve doğallıktır. SEO danışmanlığı hizmeti bu şekilde gerçekleşir. Etik arama motoru kullanılarak, müşterilerimize çözümler sunarız.

Eğer SEO hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız SEO fiyatları bölümünü inceyebilirsiniz.