Seo Firması

Web sitenizden gelir elde etmek istiyorsanız ve gerek arama motorları, gerek ise doğrudan sitenizi ziyaret eden insanlara pozitif hizmetler sunmak istiyorsanız, etkin bir seo firması hizmeti almalısınız. Peki ama bunu neden yapmalıyım? Neden seo hizmeti almalıyım? Gibi sorular sizin de aklınızda ise, net bir cevap verelim: çünkü arama motorları her güne farklı bir kriter üretiyor ve neredeyse her hafta yeni bildiri grubu yayımlıyor. Bu grubun içinde size dair aktif hizmetler illaki vardır. Lakin sürekli yenilenen arama motoru kriterleri, bireylerin arama alışkanlıklarına göre şekil alıyor. Bu yüzden web sitenizi arama alışkanlıklarını baz alarak dizayn ederseniz, kesinlikle daha büyük dönüşler alacaksınız demektir. […] Devamını oku

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı

Bu hizmetinde, ülkemizde gitgide kendi halinde derin bir pazar hacmine dönüşen alt yapı oluşmaktadır. Bu alt yapı sayesinde kurumlar, daha çok ürünü, daha etkili şekillerde satışa çıkarmakta, online mağaza çalışmalarını da estetik bir kaygı çerçeve seçenekleri ile ön plana çıkarmaktadır. Bu yüzden yoğun çalışmalar, hızlı fırsatlar ve daha fazlası için, tek bir destek altında etkin çalışmalar gereklidir. Ülkemizde kurumsal seo çalışmaları yapılırken, genel olarak belirli ezber sistemler uygulanmakta ve bu da rakip analizleri konusunda belki de en çok karşılaşılan sorunları beraberinde getirmektedir. Günümüzün teknik, estetik ve bilimum kurumsal seo danışmanlığı konusunda yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

Kullanıcı Odaklı Kurumsal SEO Danışmanlığı

Metrik kontrollerin […] Devamını oku

Google News Kayıtlı Sitelerden Tanıtım Yazısı

SEO Türkiye olarak SEO Uzmanlarımız tarafından web sitenizin analiz sonuçlarına uygun Google News’li (Google Haber) sitelerinden tanıtım yazısı çalışması yapıyoruz.

Kurumsal firmaların ihtiyacı olan kurumsal SEO çalışmaları Hatay Center İnternet Reklamcılığı tarafından yapılmaktadır. Bazen müşterilerin SEO ‘ya değilde sadece tanıtım yazılarına ihtiyacı olabilir. SEO Türkiye olarak, Ulusal haber sitelerinde tanıtım yazısı (Google News Tanıtım Yazısı) fırsatı sunuyoruz.

Tanıtım Yazısı Satın Almak İçin Tıklayınız

Tanıtım Yazısı Faydaları

Tanıtım Yazı Ücretleri Ne Kadar?

Google News kayıtlı web sitelerden tanıtım yazısı satın almak size büyük oranda katkı sağlar. Stratejik şekilde alınan tanıtım yazıları web sitenizin sektör ve hedef arama kelime hacimlerine görede hatta Google arama sonuçlarında kalıcı yer […] Devamını oku

Seo Paketleri

Seo Türkiye müşterilerin web sitelerini Google Arama Motorunda kaliteli SEO hizmeti sunarak yükselmesini sağlıyor. SEO Paketlerimiz mutlaka size fayda sağlayacaktır.

SEO Pakletleri Hizmetini Başlatırken Neler Yaptık?

Size en yararlı olacaksistemleri yıllardır araştırıyoruz.
Ön tanı – AR-GE – sonuç odaklı çalışmalarla sistemi kurduk.
Maksimum düzeyde fayda sağlayan araçları sizlere sunmak için gündüz – gece demeden çalıştık.
Google Kurallarına uygun çalışmalarımızı daha da ileri teknolojik seviyeye getirdik.

Türkiye’de Liderler liginde yer alan SEO Türkiye ‘nin çalışmaları müşterileri tarafından takdir edildi. Çünkü biz özverili ile işlerimizi takip ediyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyoruz.

Paketleri maaliyet açısından sizlere kolaylık olsun diye kısımlara ayırdık. Paketlerimiz içerisinde kaliteli backlink çalışmaları ile kalıcı çözümler sunuyoruz.

Güvenilir çalışmalarımız sayesinde […] Devamını oku

Seo Uzmanı

Seo Uzmanı

SEO Uzmanı nedir? Web sitelerin arama motoru kayıt işlemini yapan, analitik düşünce sistemini kullanan kişilere denilir. Site içi ve site dışı optimize çalışmalarını arama motorlarına odaklı şekilde gerçekleştirirler. Kurumsal ve bireysel olarak çalışan uzmanlar vardır. Kurumsal çalışmalar yapan bağlı bulunduğu SEO ajansının belirlediği kurallar çerçevesinde kaliteyi gözetirler. Türkiye’de gerçek anlamda uzman olan kişi sayısı elle sayılacak kadar az bulunur. Genelde o kişilerde kendi ajanslarının başlarında kurumsal kimliğe sahiptir. Aşağıdaki karşılaştırmaları açık ve net şekilde görebilirsiniz.

Kurumsal SEO Uzmanı ve Bireysel Çalışmalar Yapan SEO Uzmanları Arasındaki Farklar

SEO Kriterleri

Seo Uzmanı

Kurumsal Seo Uzmanı

Domain Seçimi
Google yönergelerine uygun domain karakter sayısı, uzantısı seçimi yapar. Mevcut domain […] Devamını oku

Site içi SEO Analizi

Web sitenizin Google’da başarı sağlaması site içi SEO optimizasyonun başarısına bağlıdır. Site içi SEO çalışmalarınız Google uyumlu değilse site dışı SEO Hizmetinin etkisini yeteri kadar göremezsiniz.

Site İçi Seo Çalışmalarımız

Site içi seo analizleri yapıyoruz.
Site içi seo (on page seo) programında sizlerin neler yapacağınızı belirliyoruz.
Web sitenizin kod yapısını inceliyoruz.
Site içi Link İnşaasını Programlıyoruz
Web site hızınızla ilgili önerilerde bulunuyoruz.
Site içi seo araçları bulundurmanızı sağlıyoruz.
Meta Tag ayarlarınızı iyileştiriyoruz.
Web sitenizin Google ve Müşteriye hitap etmesine yardımcı oluyoruz.
SEF Url yapısı oluşturmanızı sağlıyoruz.
Sosyal Medya iconlarını web sitenizde bulundurmanızı öneririz.

Site içi optimizasyon Google açısından önem arz eder. Web sitenizin Google Dostu olması için site içi optimizasyon şarttır.

Bu Hizmetimizin Fiyatı: […] Devamını oku

Seo Hizmeti

SEO hizmetimiz hakkında bilgi edinmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru sayfadasınız. % 100 başarı odaklı yükselme garantili SEO hizmeti sunuyoruz.

Kaliteli SEO fiyatından belli olur. Düşük fiyatlarla yaptırdığınız SEO hizmetleri bugüne kadar başarısız oldu değil mi? Bunun nedeni tamamen analitik düşünce dışı, ezber seo çalışması yapan sözde uzmanlar yüzünden gerçekleşti. Google ezber işlerle başarıya ulaştırmıyor. Analiz eden, farklı web sitelere farklı çözümler sunan uzmanların işlerini başarıya ulaştırıyor. Günümüzde rekabetin yoğun olduğu, sermaye gücünün konuştuğu bir dönemde yer alıyoruz. Rakipleriniz günden güne gelişiyor siz aynı kalıyorsunuz değil mi? Bu tamamen yine sizde bitiyor. İleriyi her zaman görerek zaman kayıp etmeden Google’da yükselmeniz bizim ellerimizde. […] Devamını oku