SEO’ya İnanmak

SEO çalışmalarını başlatmadan önce inanmak terimi bizim için çok önemlidir. SEO bir başarı göstergesi değil; başarıya giden yol için bir araçtır.

SEO'ya İnanmak

SEO’ya İnanmak

Türkiye’de SEO‘nun değerini anlamayan bir çok kişi ve kurum vardır. “SEO yalanı” , “SEO aldatmaca”, “SEO’ya inanmayın”, “SEO uzmanları umut tüccarları” diyen çok kişi vardır. Peki bu kişileri inceleyelim. Ahmet Bey SEO yalan dedi. Web sitesini inceliyoruz ve bakıyoruz ki SEO çalışması yapılmış veya x kişi bu sadece bir örneklemedir. Ne oldu yalandı hani? Senin gerçeklerin yalan olmuş. Çünkü rakiplerinin kendisi gibi olmasını istemeyen art niyetli kişiler tarafından uydurulan bu yalanlar tamamen çıkar uğruna SEO Uzmanlarını ve SEO sektörünü karalayıp onun üzerinden satış ve kar elde eden iftiracı insanların yaptığı işlerdir. Rakiplerim neden benim başarıma ulaşsın ki! mantığı ile hareket eden kısa vadede başarıya ulaşabilir. Uzun vadede ise çuvallar kalır. İnsan insanı çekemezse bu dünya yaşanmaz hale gelir. Allah herkese bir rızık vermiştir. SEO ise işler için bir vesiledir. % 100 satış yapma garantisi vermekte saçmalık olur. Neden mi! O insanın rızkında yok ise isterseniz adres çubuğunda web sitesi çıksın yine satış yapamayacaktır. Tabii sözümüz inanan insanlar içindir. SEO başarılarına inanmak başarmaktır. Bir işte başarının aracı SEO‘dur. SEO Uzmanı olan kişinin başarısıda söz verdiği gibi web siteyi yükseltmek için elinden gelen tüm araç ve gereçleri kullanarak başarı elde etmesidir.

20 TL’lik SEO paketleri yalanları web sitenize zarar verir. Otomatik programlarla bilinçsizce yapılan SEO hizmeti web sitenize bilinçli şekilde zarar verecektir. Neden bilinçli ve bilinçsiz kelimesini kullandık? SEO Uzmanı adını verdiği kişi bilinçli şekilde size zarar verecek bir hizmeti sattı. Siz ise bilinçsiz şekilde o hizmeti satın aldınız. Burda kazanan taraf kimdir? İki tarafta kayıp etti. Biri sözünü yapamadı, sizde paranızla rezil oldunuz ve web siteniz Google tarafından ceza aldı. Gerçek mi diyorsunuz? Diyebilirsiniz. Yaşanmış gerçekler sizlere birer tecrübedir. Bu riske girmek isteyen varsa forum sitelerinde bu tarz paketleri satan çok kişi vardır. Deneyin ve zararlı çıkın ! Bizim Organik SEO Paketlerimizi inceleyin!!!

Organik SEO İle Başarıya Ulaşın

Organik SEO çalışmaları bilinçli ve uzman kişiler yapıldığı zaman sizi başarının en büyük anahtarlarından birine ulaştıracaktır. SEO Turkey olarak sizi organik SEO (doğal SEO) ile başarının yollarını size aralarız. Bizimle iletişime geçerek gerçek SEO Uzmanı ile tanışma imkanı elde etmiş olacaksınız.

SEO Neden gerekli? yazımıza ulaşabilirsiniz.