Tek Kelime ile Seo Başarı

Seo Türkiye faaliyete başladığından bu yana başarılı seo teknikleri uygulayama devam ediyor. Geçen günlerde (database) veri tabanımız silindi. Veri kaybı yaşamamız çalışmalarımıza hiç bir zaman olumsuz yönde yansımadı. Web sitemiz her zaman ki gibi güçlü ve hizmete devam ediyor. Bu veri kaybı hack v.s. durumdan kaynaklı değildir. Sunucu sağlayan firmasının yanlışlığından kaynaklanan bir durumdur. Şuan daha sağlıklı bir sunucu üzerinde farklı güvenilir bir firma ile çalışmaktayız.

Web Sitelerin SEO’DA Başarılı Olması

Tek kelime ile seo’da başarılı olmak nasıl olur?. Müşterilerimiz genelde 1 sayfaya onlarca kelime üzerinden seo çalışma yapmamızı talep etmektedir. Bu düşüncenin yanlış olduğunu her zaman vurgulamaktayız. Çünkü Google Arama motoru sizi onlarca kelimede tanımakta zorluk çeker. Güçlü SEO kurallarını inşaa etseniz dahi bu her zaman geçerlidir. Bir insanın en fazla 2 – 3 ismi olsa dahi genel anlamda tek isim veya lakap ile tanınmaktadır. Bu düşünce ile SEO çalışmalarına başmaladan önce anlattığımız kuralları göz önüne alarak hareket ederseniz başarı olasılığınız günden güne artacaktır. Tek kelime üzerinden çalışmak diğer kelimeler ile birleşmede güç sağlayacaktır. Hızlı şekilde yükselmenize ve ziyaretçi elde etmenize yardımcı olacaktır.

SEO Planlaması

Seo fiyatları bölümünde size belirttiğimiz kelime sayıları genelde her biri başka sayfalara yapılmak için belirtilmektedir. SEO fiyatları bölümünü yayınlamadan önce kuralları göze alarak oluşturduğumuz fiyatlar sizi tamamen Google yükseltmeyi planlayarak düşünülmüş ve yayına geçirilmiştir. Bir işi yapmadan önce her zaman bir plan ve analiz üzerinden yürümek sizi başarıya taşır. “En kötü plan, plansızlıktan iyidir” Google artık eski kurallara göre hareket etmiyor. SEO sektöründe analtilik düşünen ve ileriyi gören uzmanlar her zaman başarıya ulaşıyor. Çünkü Google mühendisleri gerekli olan ihtiyaçlara cevap vermek için Algoritmayı her geçen gün iyileştiriyor. İyileştirmeler devam ettikçe bizim çalışma sistemlerimizde de mecburi iyileştirmeler gerçekleştiriyoruz. Bu iyileştirmeler tamamen sizi Lider yapmak içindir. Daha ileri ve daha iyi hizmet için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Seo nedir? ne işe yarar? konusuna ulaşabilirsiniz. SEO hakkında bilgileri bulacağınız sayfadır.